WTS - grafika na web
Grafika na web WTS

Stavíte? Rekonstruujete? Využijte slevu 40 % na zdivo Porotherm!

Grafika na web WTS

Vyplňte nezávazně registrační formulář a získejte poukaz

  • Poukaz se slevou na stavební materiál vám bude elektronicky odeslán s unikátním kódem
  • Bude vás kontaktovat operátor/ka, aby vám pomohl/a uplatnit všechny výhody
  • Získaná sleva na stavební materiál bude promítnuta do cenové nabídky

Pokud se vám registrační formulář nezobrazuje správně, klikněte ZDE.

Díky poukazu například ušetříte:

Fotografie - cihla Porotherm 38 T Profi Dryfix.extra
Cihla Porotherm 38 T Profi Dryfix.extra
Cihla Porotherm 38 EKO+ Profi Dryfix
Cihla Porotherm 38 EKO+ Profi Dryfix
Fotografie Terca Trentino | Lícová cihla a obkladový pásek ražené
Terca Trentino | Lícová cihla a obkladový pásek ražené
Fotografie Terca Kastanjebruin | Lícová cihla a obkladový pásek ražené
Terca Kastanjebruin | Lícová cihla a obkladový pásek ražené
Reference cihlové dlažby Penter Rotblaubunt
Reference cihlové dlažby Penter Rotblaubunt

Proč cihly Porotherm

Produkty Porotherm představují nejen kvalitu, ale také rychlost zdění, snadnou manipulaci a mnoho dalších výhod, které jinde nenajdete.

Cihly Porotherm jsou vyrobeny z čistě přírodního materiálu. To je základní atribut, který určuje jejich vlastnosti a tím také vlastnosti staveb, které jsou z nich postaveny. V domech z cihel Porotherm je zdravé a příjemné vnitřní prostředí. V létě se v nich schováte před horkem, v zimě nemusíte mít obavy z chladu. Domy ze zdiva Porotherm představují rozumnou investici, jejíž hodnota se v čase zvyšuje. Ekonomickou výhodnost této investice podtrhuje fakt, že domy z Porothermu jsou energeticky úsporné a jsou vhodné i pro stavby pasivních domů. Cihly jsou generacemi osvědčený a odolný materiál. Pod značkou Porotherm se na něj můžete bez obav spolehnout i vy a vaše rodina.

7v1: Pořádné cihly

Stavíte dům? Objevte trend funkčního a zdravého bydlení z jednovrstvého zdiva bez využití kontaktního zateplovacího systému.

O nás

Společnost Wienerberger s.r.o. působí v ČR od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger Ziegelindustrie AG. Má sídlo v Českých Budějovicích. Odtud řídíme výrobu a odbyt žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. V našich sedmi závodech vyrábíme cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročné zákazníky nabízíme lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter.

Slevy v této nabídce jsou určeny pouze pro individuální výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu na území ČR, nikoli na hromadnou výstavbu RD. Nesčítají se s jinými slevami a jsou kalkulovány z aktuálně platného ceníku v době potvrzení objednávky. Sleva se vztahuje na ucelené balení palet výrobků. Minimální množství pro přiznání těchto slev je ucelený kamion, tj. min. 18 pal. Doprava zdarma je poskytována pouze na ucelené kamiony, tj. min. 18 pal. Kompletní nabídku sortimentu i služeb naleznete na www.porotherm.cz