WTS - grafika na web
Grafika na web WTS

Zaregistrujte si POUKAZ se slevou na potrubí Pipelife!

Grafika na web WTS
  1. Vyplňte formulář na této stránce.
  2. Poukaz se slevou na stavební materiál vám bude elektronicky odeslán s unikátním kódem.
  3. Bude vás kontaktovat operátor/ka, aby vám pomohl/a uplatnit všechny výhody.
  4. Získaná sleva na stavební materiál bude promítnuta do cenové nabídky.

Registrací se nezavazujete k žádným dalším akcím. Pokud se vám registrace nezobrazuje správně, klikněte ZDE. Akce je časově omezena.

Registrací například získáte:

slevu 50% na trubky Pipelife ze systému RADOPRESS

WTS - grafika na web
WTS - Grafika na web

O nás

Společnost Pipelife Czech s.r.o. byla založena v dubnu roku 1994 a náleží k holdingu Pipelife International, jehož sídlem je město Wiener Neudorf v Rakousku. Společnost je výrobcem a prodejcem plastových potrubních systémů s nejširším výrobním sortimentem z PVC, PE, a PP v České republice, doplněným výrobky z dalších závodů holdingu „Pipelife„“. Mnoholetá tradice firmy dokazuje její životaschopnost a zvyšující se podíl na trhu svědčí jak o kvalitě výrobků Pipelife Czech s.r.o., tak i o dobré práci zaměstnanců.

Proč potrubí Pipelife

Společnost Pipelife Czech nabízí širokou škálu plastových potrubních systémů od inženýrských sítí až po vnitřní instalace vody a podlahové vytápění nebo radiátorového připojení. Kvalita výrobků tohoto českého výrobce je garantována více než 20-ti letou tradicí na českém trhu. Důkazem je i záruka za výrobky nad rámec legislativy, v některých případech až 20 let.

Grafika na web WTS

Slevy v této nabídce jsou určeny pouze pro individuální výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu na území ČR, nikoli na hromadnou výstavbu RD. Nesčítají se s jinými slevami a jsou kalkulovány z aktuálně platného ceníku výrobce k datu registrace poukazu. Sleva se vztahuje na ucelené balení výrobků. Kompletní nabídku sortimentu i služeb naleznete na www.pipelife.cz. Termín vývozu materiálu je nejpozději do 15. 12. 2020.