WTS - grafika na web
Grafika na web WTS

Stavíte? Rekonstruujete? Využijte slevu 31% na střešní krytinu Tondach!

Grafika na web WTS

Vyplňte nezávazně registrační formulář a získejte poukaz

  • Poukaz se slevou na stavební materiál vám bude elektronicky odeslán s unikátním kódem.
  • Bude vás kontaktovat operátor/ka, aby vám pomohl/a uplatnit všechny výhody.
  • Získaná sleva na stavební materiál bude promítnuta do cenové nabídky.

Pokud se vám registrační formulář nezobrazuje správně, klikněte ZDE.

Díky poukazu například ušetříte:

31% z ceny při nákupu moderních střešních tašek Tondach
Tondach tašky na web WTS
Tondach střešní tašky
© Wienerberger s.r.o.

Proč tašky Tondach

Kvalitní střecha z pálené střešní krytiny je výrazným architektonickým prvkem, ve kterém se zrcadlí a individualita majitele. Šikmá střecha z tašek Tondach je uceleným systémem, jehož krása, barevnost a funkčnost se během dlouhodobého užívání nemění.

Pálené tašky TONDACH nabízí desítky kombinací tvarů, povrchových úprav a barev. Je vyrobena z čistě přírodních surovin s využitím nejmodernější technologie. Prokázaná životnost tašky TONDACH je až 100 let. Vyznačuje se stálobarevností bez dodatečných nátěrů a ochranných vrstev. Díky své všestrannosti je pálená střešní taška Tondach vhodná na stavby všeho druhu, navíc v různých nadmořských výškách. Je odolná vůči UV záření i vůči kyselým dešťům.

O nás

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment modelů i barev pálených střešních tašek včetně všech střešních doplňků.  Díky originalitě a špičkové kvalitě tašek i příslušenství nabízí TONDACH kompletní, funkční a kvalitní střechu s barevnou stálostí , dlouhou životností a zárukou All inclusiv na 33 let. TONDACH je pro stavebníky spolehlivým partnerem nejen při dodávce kvalitního materiálu, ale také při zajištění kompletního servisu v rámci novostavby či rekonstrukce střechy.