WTS - grafika na web
Grafika na web WTS

Využijte akci na koupelny a kuchyně SIKO a ušetřete!

Grafika na web WTS
  1. Vyplňte formulář na této stránce.
  2. Poukaz se slevou na stavební materiál vám bude elektronicky odeslán s unikátním kódem.
  3. Bude vás kontaktovat operátor/ka, aby vám pomohl/a uplatnit všechny výhody.
  4. Získaná sleva na stavební materiál bude promítnuta do cenové nabídky.

Registrací se nezavazujete k žádným dalším akcím. Pokud se vám registrace nezobrazuje správně, klikněte ZDE. Akce je časově omezena.

Registrací poukazu například získáte

• 3 grafické návrhy koupelny v ceně jednoho

• montáž kuchyně ZDARMA

WTS - grafika na web
WTS - grafika na web

O nás

Siko koupelny a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně a nově také dveře. Působíme ve více než 50 prodejnách po celé ČR a na Slovensku. Nabízíme ucelený sortiment pro koupelny a kuchyně, včetně služeb spojených se zařízením koupelny i kuchyně na klíč. SIKO koupelny & kuchyně je pro všechny své zákazníky spolehlivým a inspirujícím partnerem. Usilujeme o to, abychom byli jedinou správnou volbou pro každou koupelnu či kuchyni.

Našim posláním je inspirovat každého k tomu, aby ze své koupelny vytvořil oázu pohody a relaxace a ze své kuchyně společenský prostor pro příjemné gastronomické zážitky. Nabízíme chytrá řešení s přihlédnutím k individuálním potřebám a možnostem zákazníka. Pomáháme lidem splnit si sen o kuchyni a koupelně jako z magazínu.

Proč koupelny a kuchyně SIKO

  • specializovaná síť prodejen koupelnového vybavení a kuchyní.
  • řešení koupelny a kuchyně, zařízené ve vašem oblíbeném stylu
  • zařízení koupelny a kuchyně na klíč
  • více než 50 prodejen v ČR a SR
Grafika na web WTS

Akce platí pro grafické návrhy BASIC. Nakoupíte-li následně koupelnové zboží v hodnotě nad 20 000 Kč (v prodejních cenách vč. DPH), cenu za grafický návrh BASIC (1.490 Kč) vám vrátíme zpět. 3 grafické návrhy BASIC tak budete mít zcela ZDARMA. Montáž kuchyně zdarma se vztahuje na plánované kuchyně Naturel, v libovolné hodnotě, zakoupené v síti prodejen SIKO. Neplatí na sektorové kuchyně Naturel nebo Multi. Sleva nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či akční nabídkou. Akce platí do 31.12.2021 v síti prodejen SIKO.