WTS - grafika na web
Grafika na web WTS

Zaregistrujte si POUKAZ se slevou na komín Schiedel!

Grafika na web WTS
  1. Vyplňte formulář na této stránce.
  2. Poukaz se slevou na stavební materiál vám bude elektronicky odeslán s unikátním kódem.
  3. Bude vás kontaktovat operátor/ka, aby vám pomohl/a uplatnit všechny výhody.
  4. Získaná sleva na stavební materiál bude promítnuta do cenové nabídky.

Registrací se nezavazujete k žádným dalším akcím. Pokud se vám registrace nezobrazuje správně, klikněte ZDE. Akce je časově omezena.

Registrací například získáte:

  • Keramický komín Schiedel v ceně již od 14 555,- Kč (bez DPH)
  • slevu 40% na řízené větrání s rekuperací KOMBIAIR

 

WTS - grafika na web

O nás

Společnost Schiedel byla založena již v roce 1946 senátorem Friedrichem Schiedelem v Erbachu u Ulmu. Rychle se rozrostla do prosperující firmy, která díky vytvoření stavebnicového komínového systému pro odvod spalin zaujala vedoucí pozici v celé Evropě. Společnost Schiedel, s.r.o v České republice byla založena v roce 1993 v Nehvizdech u Prahy. V současné době má tři výrobní závody. Vyrábí a dodává tradiční betonové komínové systémy pro novostavby i rekonstrukce, nerezové vícevrstvé komíny či materiály pro obnovu stávajících komínů.

Proč komín Schiedel

Společnost Schiedel se vývojem, testováním a výrobou komínových systémů zabývá již více než 70 let, zatímco ostatní komíny skládají a prodávají díly vyrobené jinými výrobci. Klasické a izostatické keramické vložky vlastní výroby jsou podrobovány přísným zkouškám, tak aby byly pro své uživatele naprosto bezpečné. Stoupajícím nárokům na ekologické topení dnes Schiedel vyhovuje v celém rozsahu díky univerzálním komínovým systémům. Jako jediný výrobce nabízí také komín plně certifikovaný pro pasivní domy.

Grafika na web WTS

Sleva se vztahuje na kompletní komínový systém. Kompletní nabídku sortimentu i služeb naleznete na www.schiedel.cz . Uvedené slevy v této nabídce jsou určeny pouze pro individuální výstavbu rodinného domu na území ČR, nikoli na hromadnou výstavbu RD. Nesčítají se s jinými slevami a jsou kalkulovány z platného ceníku výrobce. Termín vývozu materiálu je nejpozději do 22. 10. 2020.